Reese’s

REESE‘S – MAAPÄHKLIVÕI IGAS VÕIMALIKUS VORMIS

Reese’s Peanut Butter Cup on Ameerika maiustus, mis koosneb maapähklivõiga täidetud šokolaaditopsist. Reese’i peetakse Ühendriikides üheks maiustuste standardiks, mida jumaldavad kõik inimesed. Esmakordselt 1928. aastal toodetud klassikaline maius on siiani Reese’s toodete seas kõige populaarsem.

Reese’s Peanut Butter Cup’i lõi Haris Barnet Reese pärast kolmandat ebaõnnestunud katset elustada oma Reese’ide kodu keldris asutatud ettevõtet. Enne oma ettevõtte loomist töötas H.B Reese pikka aega Hershey šokolaadivabrikus. Tal olid selle omaniku, Milton Hershey’ga, head suhted ja ta kasutas oma toodetes kvaliteetset Hershey piimašokolaadi. Pärast tema surma müüsid lapsed ettevõtte Hershey Company’ile ja Reese’sist sai selle tütarettevõte.

Reese‘s Pieces on veel üks Reese‘si väga tuntud toode. See sai populaarseks 1982. aastal pärast Steven Spielbergi filmi, E.T. – Sõber kaugelt, linastumist. Esialgu soovisid Spielberg ja tema meeskond kasutada M&M’si komme, kuid nende tootja Mars keeldus koostööst. Hershey seevastu nõustus koostööga ja eraldas selle reklaamimiseks isegi miljon dollarit. Risk oli tohutu, kuid see tasus end ära. Kui filmist sensatsioon sai, tõusis Reese’s Pieces’i müük 60%!

Nüüd pakub Reese’s palju erinevaid šokolaadi- ja maapähklivõisegusid. Valge šokolaad, tume šokolaad, õhem kiht maapähklivõid või paksem – kõik, mida su süda ihkab! Erinevaid pidustusi tähistavad piiratud väljalasked ja halloweeni teemalised Reese’sid on ilmselt kõige populaarsemad halloweeni maiustused maailmas.