Calypso

CALYPSO – LOODUSLIK LIMONAAD

CALYPSO on maitseküllane ja värskendav jook, mis on valmistatud päris puuviljadest, ehtsast suhkrust ja looduslikest maitsetest. Igas eksootilises pudelis on sidruni ja laimi tükikesed. Neis ei sisaldu säilitusaineid ega kunstlikke lõhna- ja maitseaineid.

Algupärase, ja nüüdseks kuulsa, Calypso Lemonade’i retsepti lõi 1985. aastal Wisconsinis Milwaukee’s King Juice Company Inc. omanik. Mõte oli lihtne – ehtne, maitsev limonaad, valmistatud päris sidrunitest ja suhkrust. Joogi populaarsus kasvas ja 2000. aastal sai selle nimeks Calypso, inspireerituna eksootiliste saarte puuviljadest, maitsetest ja vaimust.

Calypsol on tänu oma erksatele värvidele ja veelgi elavamatele maitsetele üle kogu maailma palju austajaid. Üks populaarsemaid on Ocean Blue Lemonade. Mustikate, murakate ja siniste vaarikate segu sidruni tükkidega toob sinuni ookeani ja eksootiliste saarte maitse. Triple Melon on imeline kooslus arbuusist, mesi- ja kantaluupmelonist. Ära unusta korralikult raputada ja nautida! Kuumadel päevadel soovitame seda jahutatult serveerida – maitse muutub veelgi elavamaks.