SOUR PATCH KIDS

Näitan kõiki 10 tulemust

SOUR PATCH KIDS – HAPUD INIMKUJULISED KUMMIKOMMID

Sour Patch Kids on tuntud USA kaubamärk. Need pehmed kummikommid on kaetud hapu suhkruga, seega muutub nende maitse suus hapust magusaks. Väikseid inimkujud on saadaval erinevates suurustes ja puuviljamaitsetes; erinevaid aastaaegu tähistavad piiratud väljalasked.

Sour Patch Kids on suhteliselt noor kaubamärk. Ehkki need kummikommid toodi USA turule 1985. aastal, on neid Kanadas toodetud juba aastast 1970. Alguses oli nende nimi Mars Men – austusest kosmosega seotud probleemide tolleaegsele tohutule populaarsusele. Aga 1980. aastate lõpus hullutasid ameeriklasi Cabbage Patch nukud. Mars Men nimetati ümber Sour Patch Kids’iks ja marsimeestest said väikesed inimkujud. Huvitaval kombel oli kommide tohutu edu taga nende populaarsus kinodes – kummikommidest sai filmihuviliste lemmiksnäkk!

Tänaseks on meil igasuguse kuju ja suurusega Sour Patch Kids komme, kuid nende maitsed on ikka klassikalised – apelsin, kirss, sidrun, laim ja sinine vaarikas. Mitmekesine valik on hämmastav, kuid kõige populaarsemaks jäävad endiselt Sour Patch Kids Extreme, Sour Patch Watermelon, BIG Sour Patch Kids jne. Võid nautida ka Sour Patch jäätist või hommikuhelbeid!